ZAWODNIKÓW DO WALKI ROZGRZEJE NASZ PARTNER NAMMANMUAY.PL

  • 26.09.2017, 10:56 (aktualizacja 10.10.2017 18:48)
  • TBC l Jesteś zainteresowany współpracą z Thai Battle Championship? Zadzwoń 609453393
ZAWODNIKÓW DO WALKI ROZGRZEJE NASZ PARTNER NAMMANMUAY.PL
Generalny dystrybutor tajskich produktów Namman Muay dołączył jako oficjalny partner gali Thai Battle Championship.

Firma zajmuje się dystrybucją olejku najczęściej używanego w sportach walki.  Namman Muay znany jest we wszystkich federacjach MMA, BJJ, judo, zapasy, kickboxing, boks, karate i oczywiście Muaythai.


"Używany przed wysiłkiem fizycznym pomaga rozgrzać mięśnie i stawy oraz przygotowuje ciało do wysiłku. Zastosowanie produktów Namman Muay po treningu pomaga zregenerować mięśnie, zmniejsza napięcie i łagodzi obrzęki i siniaki. Oddziałuje głęboko na całą okolicę bólu a zarazem bezpośrednio w jego źródle. Dzięki swym unikalnym właściwościom regeneracyjnym tajlandzkie olejki i kremy są bardzo popularne wśród bokserów i pasjonatów sztuk walki oraz wśród osób potrzebujących szybko i skutecznie przygotować się do zawodów sportowych."- Anna Ściebura PRODUCT MANAGER

 

Olejki naszego partnera produkowane są w Tajlandii z pierwszoklasowych źródeł naturalnych. Olejki świetnie sprawdzą się podczas dolegliwości i bólu mięśni, stawów, ścięgien, pomagają eliminować opuchliznę oraz skrzepy krwi.  Produkty te wyróżniają się charakterystycznym zapachem pomagającym łagodzić migreny i rozluźniać drogi oddechowe podczas kataru czy przeziębienia.

Dzięki firmie NAMMANMUAY.PL nasi zawodnicy będą skutecznie rozgrzani przed walką oraz zrelaksowani tuż po walce.

TBC l Jesteś zainteresowany współpracą z Thai Battle Championship? Zadzwoń 609453393
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe